Výhra na „Střeláku“ vrátila náš tým
na stříbrnou příčku extraligové tabulky

Netradičně až v neděli odpoledne nastupoval náš A tým k utkání 11. kola extraligy na hřišti nováčka soutěže Startu Praha. Nezvyklý čas (možná) poznamenal úvod utkání, ve kterém Kuba Medek s Kokšteinem podlehli domácím Ungermannovi s Kaděrou 10:9 ve třetím setu, zbytek utkání se ale hrál už výhradně podle karlovarských not.

„S výjimkou úvodního zápasu dvojic, který jsme prohráli posledním balonem ve třetím setu, jsme na Střeleckém ostrově předvedli zodpovědný výkon, všechny další zápasy jsme vyhráli jasně ve dvou setech. Pochvalu zaslouží celý tým, za přístup k utkání, ve kterém jsme nutně potřebovali získat všechny zápasové body, abychom se vrátili zpátky na průběžně druhou příčku extraligové tabulky,“ komentoval utkání hrající trenér našeho týmu Jan Vanke.

SK Start Praha – SK Liapor Witte 1:6 (2:13)

Zápasy: Ungermann, Kaděra – Jakub Medek, Kokštein 8:10, 10:5, 9:10; Kaplan, Novák – Vanke, Dan Putík 5:10, 4:10; Kaděra, Mareček, Klabík – Jakub Medek, Bíbr, Kokštein 8:10, 7:10; Ungermann, Sachl, Bálek – Vanke, Matěj Medek, Dan Putík 3:10, 7:10; Sachl, Klabík – Jiří Putík, Bíbr 7:10, 8:10; Ungermann – Hron 3:10, 8:10; Kaděra, Mareček, Klabík – Vanke, Matěj Medek, Dan Putík 8:10, 7:10.

Komentáře jsou zakázány.