V Čakovicích nám pšenka nevykvetla

Magnetem 9. kola Extraligy nohejbalu byl souboj dvou v tabulce nejlépe postavených týmů, ke kterému na hřišti dosud neporažených Čakovic nastoupil ze druhé příčky tabulky náš SK Liapor Witte. Touha vyhrát a odplatit domácí porážku 2:6 ze 2. kola, se kterou naši hráči do Prahy odjížděli, bohužel nedošla naplnění. Nechybělo moc, abychom slyšeli kanára. Od totální prohry uchránila náš tým až výhra Karla Hrona nad Zdeňkem Kalousem v singlu.

„Nemohu říct, že bychom hráli špatně, nebo že by nám chybělo nasazení. Hráli jsme to nejlepší, co umíme, snažili jsme se, ale jak to tak ve sportu občas chodí, domácí byli prostě lepší,“ přiznal po utkání hrající trenér našeho A mužstva Jan Vanke.

Avia Čakovice – SK Liapor Witte 6:1

Zápasy: Jiří Kalous, Jakub Chadim – Jakub Medek, Bíbr (Hron) 10:7, 10:4; Kučera, Tomáš Chadim – Vanke, Dan Putík 10:9, 10:8; Jiří Kalous, Kučera, Jakub Chadim – Jakub Medek, Bíbr Kokštein (Jiří Putík) 10:3, 10:2; Zdeněk Kalous, Fík, Souček – Vanke, Matěj Medek, Dan Putík 10:9, 10:8; Pachman, Souček (Fík) – Kokštein, Jiří Putík (Matěj Medek) 8:10, 10:8, 10:8; Zdeněk Kalous – Hron 8:10, 9:10; Jiří Kalous, Kučera, Jakub Chadim – Vanke, Matěj Medek, Dan Putík 10:9, 10:9. Sety: 12:4.

Komentáře jsou zakázány.