Aktuality Karlovarského KNS 2020

Pohár KNS odstartoval
Úterý 18. února 2020

V týdnu od 10. do 16. února odstartoval prvním kolem 6. ročník Poháru Karlovarského KNS. Proti minulým pěti ročníkům došlo ke změně, hraje se systémem „každý s každým“ a v 1. kole byly nahlášeny tyto výsledky:

  • NK Andělská Hora – SK Liapor Witte D 4:0
  • SK Liapor Witte C – Slovan K. Vary 4:1
  • Jiskra Nejdek A – Jiskra Nejdek B 4:0

Soutěžní rok 2020 odstartuje tradičně
Pohár Karlovarského KNS
Úterý 4. února 2020

Období, kdy se v venkoncem „nic neděje“, je za námi, nový nohejbalový rok začíná. U nás na Karlovarsku je tím začátkem už po šesté Pohár Karlovarského KNS. Do soutěže, která se zrodila z nadšení a chuti většiny oddílů zahrát si i mimo hlavní sezonu, a ve které v roce 2015 změřilo síly deset družstev, se letos přihlásilo jen šest družstev (ze čtyř oddílů), což je dost málo na to, aby se dal sestavit vyřazovací „pavouk“, a tak se Pohár KKNS 2020 odehraje jako klasická ligová soutěž (každý s každým), ovšem pouze jedokolově.

V přiložených dokumentech je rozpis Poháru KKNS 2020 a termínová listina, ve které jsou rozepsány dvojice soupeřů pro všech pět kol soutěže. Pro termíny utkání v jednotlivých platí pouze, že utkání musí být dohráno v uvedeném týdnu, konkrétní den a pořadatelství utkání si sjednají soupeři navzájem.

Řídící orgán soutěže apeluje na všechny účastníky soutěže, aby jednání o termínech vedli s respektem k soupeři a jediným cílem aby bylo, odehrát soutěž v přátelské a sportovní atmosféře.

  • Pohár Karlovarského KNS 2020 – rozpis
  • Pohár Karlovarského KNS 2020 – termínovka