Žáci

Žáci SK Liapor Witte v roce 2020

Družsva starších a mladších žáků SK Liapor Witte startují v roce 2020 v Krajském přeboru družstev žáků Plzeňského kraje. Do soutěže vstoupili skvěle, když hned první z pěti turnajů proměnili vítězstvím v obou kategoriích v jasný triumf.

Soupisky družstev žáků SK Liapor Witte 2020

Starší žáci: Marek Lebeda, Petr Stýblo, Dominik Novotný, Tobiáš Gregor, Martin Kroupa, Jan Schäfer, Matěj Sunek, Jiří Dvořák, Jiří Malý, Adam Potužák.
Mladší žáci: Marek Lebeda, Petr Stýblo, Dominik Novotný, Tobiáš Gregor, Jiří Dvořák
Trenéři družstev žáků: Karel Hron a Jiří Dutka, vedoucí družstev žáků: Vladimír Hlavatý

Žáci SK Liapor Witte v roce 2019

Budoucnost SK Liapor Witte je v družstvu žactva, kde se na svou nohejbalovou kariéru pod trenérským vedením Jana Vankeho a Karla Hrona připravují obě žákovské kategorie. Největším úspěchem dosaženým v roce 2019 byla dvě semifinálová umístění na Mistrovství České republiky dvojic a trojic mladších žáků v Karlových Varech. Trojice v sestavě  Marek Lebeda, Tobiáš Gregor a Petr Stýblo na domácí antuce vybojovala v obou disciplínách čtvrtá místa!

Dvakrát čtvrtí na mistrovství republiky (zleva) Marek Lebeda, Tobiáš Gregor a Petr Stýblo

Semifinalisté MČR v nohejbalu dvojic i trojic mladších žáků pro rok 2019 (zleva) Marek Lebeda, Tobiáš Gregor a Petr Stýblo

Umístění družstva žáků SK Liapor Witte
v Poháru ČNS mládeže 2019

Starší žáci

Konečné pořadí Poháru ČNS starších žáků 2019: 1. MNK Modřice 394, 2. TJ Peklo 381, 3. Baník Stříbro 376, 4. NK CLIMAX Vsetín 174. 5. Slavoj Český Brod 167, 6. Avia Čakovice 73, 7. Dynamo České Budějovice 72, 8. SK Liapor Witte Karlovy Vary 68, 9. TJ Radomyšl 66, 10. SKP Žďár nad Sázavou 51, 11. Sokol Holice 43, 12. Tengo Solonta (Rumunsko) 30, 13. TJ ČZ Strakonice 31, 14. TJ Pankrác 19 bodů.

Konečné pořadí Poháru ČNS starších žáků 2018: 1. TJ Peklo 489, 2. Baník Stříbro 388, 3. MNK Modřice 213, 4. NK CLIMAX Vsetín 196, 5. Slavoj Český Brod 181, 6. SKP Žďár nad Sázavou 173, 7. TJ Radomyšl 165, 8. SK Liapor Witte Karlovy Vary 68, 9. AC Zruč-Senec 65, 10. Spartak Čelákovice 64, 11. Dynamo České Budějovice 59, 12. Sokol Holice 57, 13. TJ Pankrác 45, 14. Tengo Salonta 30, 15. Šacung Benešov 15, 16. Sokol Dolní Počernice 7 bodů.

Mladší žáci

Konečné pořadí Poháru ČNS mladších žáků 2019: 1. MNK Modřice 509, 2. SKP Žďár nad Sázavou 328, 3. Slavoj Český Brod 266, 4. SK Liapor WITTE Karlovy Vary 155, 5. Sokol Holice 131, 6. TJ Peklo 89, 7. Baník Stříbro 77, 8. TJ Radomyšl 61, 9. Dynamo České Budějovice 46, 10. Avia Čakovice 22, 11. Sokol Dolní Počernice 20, 12. TJ Pankrác 7 bodů.

Konečné pořadí Poháru ČNS mladších žáků 2018: 1. MNK Modřice 497, 2. AVIA Čakovice 277, 3. TJ Peklo 104, 4. SKP Žďár nad Sázavou 103, 5. TJ Radomyšl 98, 6. SK Liapor WITTE Karlovy Vary 84, 7. Slavoj Český Brod 75, 8. Baník Stříbro 73, 9. Dynamo České Budějovice 54, 10. Sokol Holice 50, 11. NK R.U.M. Holubice 14, 12. ZŠ Proseč 3 body.

Umístění družstva žáků SK Liapor Witte
v Krajském přeboru Plzeňského kraje 2019

1. TJ Baník Stříbro 230
2. SK Liapor Witte Karlovy Vary 178
3. AC Zruč-Senec 2004 153
4. SDH Hradecko – nohejbal 72
5. TJ Plzeň Bílá Hora 68