Přeskočit na obsah

Béčko vyhrálo už pošesté v řadě za sebou

Další vítězství, už šesté v nepřerušené řadě, vybojovalo v sobotu ve třetí nejvyšší české soutěži nohejbalistů naše „béčko“. V „derby“ dvou rezerv extraligových týmů v osmém kole II. ligy vrátilo béčku Čelákovic porážku ze zahajovacího kola soutěže a upevnilo si svoje postavení v čele aktuální tabulky.

TJ Liapor Witte B – Spartak Čelákovice B 6:4

Utkání nezačalo pro náš tým právě nejlépe, po prvních dvojkách se vedení ujali hosté. Pak se ale naši probudili a po velmi dobrých výkonech otočili skóre na 4:1. Vyhráno ale zdaleka nebylo. Hosté snížili na 4:3, když Radim Kubín prohrál singla a dvougenerační trojka Karla Bláhy s Radimem Kubínem a Radkem Dudou nedokázala svůj zápas dotáhnout do vítězného konce, přestože vyhrála 1. set a ve 2. vedla už 9:7. Pak zase chvilku tahali za delší konce provazu naši a zkušení matadoři Vlasta Kubín s Dvořákem a Kubátem zvýšili na 5:3, jenže hosté se ještě jednou vzchopili, v koncovce 3. setu porazili domácí první dvojku Bláhu s Radimem Kubínem, jenže to bylo z jejich strany všechno. Vítězný bod uhrála „karlovarská jistota“ Vlasta Kubín s Jirkou Dvořákem, kteří nepřipustili žádnou diskusi a svým soupeřům dovolili uhrát ve dvou setech jen devět balonů.

„Diváci si museli přijít na svoje, viděli moc pěkné utkání a naší spravedlivou výhru. Nejlepšími hráči u nás byli Vlasta Kubín s Dvořákem, kteří vyhráli všechny své zápasy, v nejlepším světle se předvedl blokař Honza Kubát, který střídal do druhé trojice a soupeř z něj měl velký respekt, pochvalu zasluhuje i Radek Duda, který hrál poprvé ve trojicích a vedle Bláhy a Radima Kubína podal nebojácný výkon a je příslibem do budoucna,“

ocenil výkon svých svěřenců trenér našeho B týmu Tomáš VESELÝ.

Sestava SK Liapor Witte B: Bláha, Dvořák, Vl. Kubín st., Vl. Kubín ml., T. Veselý, Toth, Malý, Kubát, R. Kubín, Duda.