Přeskočit na obsah

Čelákovice? Raději rychle zapomenout!

Absolutním triumfem domácího týmu skončilo utkání 2. kola Extraligy v Čelákovicích, kde A tým SK Liapor Witte musel skousnout potupnou porážku 6:0. Naši tam nejenže neuhráli ani bod, ale dokonce ani set, a poměr sil na hřišti vyjadřuje i celkový poměr balonů 120:81. A co víc, kromě „kanára“ jsme si z Čelákovic odvezli i žlutou kartu, kterou „za nesportovní chování“ vyfasoval Kuba Medek.

„Ten výsledek mluví za všechny komentáře. Bylo opravdu jen málo momentů, kdy jsme se mohli dostat do utkání, a ty jsme nevyužili. Asi žádný okamžik nebyl zlomový, utkání bylo příliš jednoznačné a „jednotvárné“ – vedení hostů v úvodu setu = prohra v koncovce, vedení domácích v úvodu setu = jasný výsledek. Pokračující mizérie a chyby na příjmu, nestálá rozehra a opakující se zkažené míče v koncovkách setů, kdy jsme byli „nahoře“. Všichni odehráli podprůměr a výmluvou není ani první hra na antuce, chybějící dva hráči či cokoliv jiného. Prostě mizerný výkon a mizerná bojovnost,“ přiznal hořké zklamání trenér našeho áčka Gerhard Knop. „Nezbývá než se oklepat a začít hrát, co umíme. Nic není definitivně ztraceno, celá sezona je teprve před námi, vzhledem k poměru setů 0:12 už letos hůře hrát nemůžeme, takže je čas zvednout hlavy a bojovat jeden za druhého a nebát se.“

Spartak Čelákovice – SK Liapor Witte 6:0

Zápasy: Kolenský, Kilík – Vanke, Musil (Hron) 10:7, 10:9; Kaděra, Ftačník – Jakub Medek, Putík 10:7, 10:7; Kolenský, Kilík, Holas – Jakub Medek, Bíbr, Putík (Vlasta Kubín) 10:7, 10:2; Spilka, Flekač, Šafr – Vanke, Matěj Medek, Hron 10:9, 10:8; Spilka, Holas – Matěj Medek, Bíbr (Vlasta Kubín) 10:9, 10:3; Kolenský – Hron 10:6, 10:7.