Areál uzavřela tradiční „Závěrečná“

Venkovní sezona doubských nohejbalistů skončila, poslední akcí roku 2017 v areálu SK Liapor Witte v Doubí byla v sobotu 14. října tradiční „Závěrečná“. O jejím průběhu podává hlášení ředitel celé akce Franta Veselý:

„Odstartovali jsme ji dopolední brigádou, na které se podíleli hráči všech družstev našeho klubu od žáčků až po veterány, takže v tom velkém množství lidí jsme areál zazimovali celkem rychle. O výborné občerstvení se nám postaraly holky z naší klubovny a krásné počasí přímo vybízelo k poslednímu venkovnímu klání. Po poledni byly rozlosovány tradiční rozlučkové turnaje, jeden žákovský a jeden pro dospělé. Naši žáčci, kteří celou sezonu objezdili řadu turnajů se střídavými úspěchy, s nadšením prokazovali své letošní zlepšení, a tak byli nakonec při vyhlášení výsledků oceněni úplně všichni, včetně svých trenérů.

Turnaj dospělých se pak nesl v uvolněné atmosféře, v zájmu vyrovnanosti v každé trojici startoval vždy hráč Áčka, Béčka a Céčka či již závodně nehrající člen klubu. Boje tak byly velmi vyrovnané s mnoha úsměvnými momenty. Pro všechny dospěláky ale bylo podstatné společné večerní posezení u táboráku, které snad i trochu zahnalo chmury z letošní nepříliš povedené sezony výkladní skříně našeho klubu, tedy A mužstva. Hlavním tématem bylo spřádání plánů do sezony příští, a tak na jaře nohu vejš!“

Poslední výsledky rokuNaděje karlovarského nohejbalu na stupních vítězů. Z vítězství se radovali Vojta Tišnovský, Jakub Svoboda, Jan Schäfer a Filip Trubač, stříbro vybojovali Martin Kroupa, Tobiáš Gregor a Petr Stýblo a bronz Dominik Novotný, Marek Lebeda a Lukáš PetrNaděje karlovarského nohejbalu na stupních vítězů Z prvenství se radovali Vojta Tišnovský, Jakub Svoboda, Jan Schäfer a Filip Trubač, stříbro vybojovali Martin Kroupa, Tobiáš Gregor a Petr Stýblo a bronz Dominik Novotný, Marek Lebeda a Lukáš Petr

Vítězové turnaje mužů: Tomáš Bíbr, Jiří Dutka, Tomáš Kalán, Franta Veselý a v opředí s šampáněm maskot týmu Kalán junior

Vítězové turnaje mužů: Tomáš Bíbr, Jiří Dutka, Tomáš Kalán, Franta Veselý a v opředí s šampáněm maskot týmu Kalán junior

Stříbrní David Kyliánek, Karel Hron a "Džuza" Vanya

Stříbrní David Kyliánek, Karel Hron a „Džuza“ Vanya

Bronzoví Tomáš Toth, Karel Bláha a Josef Terla

Bronzoví Tomáš Toth, Karel Bláha a Josef Terla

Komentáře jsou zakázány.