Extraligová sezona pro nás skončila. Neslavně…

Angažmá A mužstva SK Liapor Witte v letošním ročníku Extraligy skončilo neslavně. Oč větší byla po jednoznačném triumfu nad Modřicemi v prvním utkání play off naděje, o to větší je po skončení čtvrtfinálové série zklamání. Víra v sílu našeho týmu, kterou nahlodala už prohra 1:5 v odvetě v holubické hale, vzala v průběhu rozhodujícího duelu za své. Porážka 1:5 na domácí půdě samozřejmě není tragédie, po které se zhroutí celý svět, určitě je ale důvodem k zamyšlení. Pro hráče i celý realizační tým.

Nutno je přiznat, že vítězství Modřic v Doubí bylo zcela zasloužené. Naši hráči zklamali nejenom v deblech, které jsou „tradičně“ jejich nejslabší stránkou, ale i v trojkách, kde bývali silní v kramflecích. Tentokrát ovšem v téhle disciplíně jasně dominovali úřadující trojkoví mistři republiky Pospíšil s Müllerem a Rosenberkem, zatímco na naší straně uspěla jen Vankeho formace a navíc jen jednou, když porazila slabší Pelikánovu trojkou hostů. Konec všem nadějím na slušný výsledek přinesla za stavu 1:3 prohra Karla Hrona v singlu. Modřický mladíček Hanus ukázal zuby už v prvním setu, kde překvapivě tahal za delší konec provazu až do devítek a snahu korunoval úspěšným setbolem, ve druhém pak už nebyl k zastavení a vyhrál rozdílem pěti balonů. Potom už nebylo co řešit….

SK Liapor Witte – MNK Modřice 1:5 (3:11)

Zápasy: Vanke, Kokštein (Matěj Medek) – Pospíšil, Müller 7:10, 6:10; Jakub Medek, Hron (Bíbr) – Pelikán, Rosenberk 5:10, 7:10; Vanke, Matěj Medek, Hron (Bláha) – Pelikán, Topinka, Hanus 10:8, 8:10, 10:7; Jakub Medek, Kokštein, Bíbr (Vlasta Kubín) – Pospíšil, Müller, Rosenberk 8:10, 8:10; Hron – Hanus 9:10, 5:10; Vanke, Matěj Medek, Hron – Pospíšil, Müller, Rosenberk 10:5, 8:10, 6:10.

Komentáře jsou zakázány.